KONST / Litografier / Grafiskt blad 15889150
nr 1588 9150
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Grafiskt blad, Maskerad, daterad. Signerad, numrerad 2/150. Gicléetryck, bildmått: 50x67 cm, yttermått inklusive ram: 67x82 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 18 december 2023
kl 18:18:09
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund